"> Biz Kimiz ? – SBS Kreatif

SBS Kreatif

Hakkımızda

SBS Kreatif, müşterilerinin marka değerini ve satışlarını arttırmayı amaçlayan tam hizmet reklam & tasarım ofisidir. Tutku, yereli ve küreseli bir potada eritme, yaratıcılık, teknoloji SBS Kreatif’yu öne çıkartan özelliklerdir.Kuruluşundan bu yana ölçümlemeye büyük önem veriyor yaptığımız işin çalışıp çalışmadığı sürekli kontrol ediyor, müşterilerimiz için maksimum faydayı sağlıyoruz. SBS Kreatif tam iletişimin tam teşekküllü bir planla olduğunu inandığı için tam hizmet ajansı olarak faaliyet yürütmektedir. Kendi içerisinde kurumsal tasarımın hizmetleri (BTL), reklam tasarımı (ATL), dijital tasarımlar, prodüksiyon ve post-prodüksiyon gibi hizmetleri tek bir yerden uzmanları tarafından sağlamaktadır. İşimiz reklam yaparak para kazanmak değil, müşterilerimize iyi ürünler yapmada yardımcı olup onlara para kazandırmaya çalışmaktır, bu yüzden “işiniz işimizdir” diyoruz…

Eski yöntemlerin eskide kaldığını biliyoruz. Merkeze insanı koyan yaklaşımlarla, duygulara dokunan, iletişim verimliliğini artıran işlerle hedefe ulaşmanın yollarını ararken yenilikçi yöntemlerden besleniyoruz.

Takım çalışmasına inanıyoruz. Bizim için müşterilerimiz de ekibimizin birer parçası. Dolayısıyla anlamlı bir değer yaratmanın ancak uyumlu ve şeffaf bir takım çalışmasıyla gerçekleşebileceğine inanıyoruz. Müşterilerimizin fikirlerinin de en doğru sonuca giden yolda bizim için önemli birer araç olduğunu biliyoruz.

Muhteşem işler çıkarmak istiyoruz. İçgörülerden beslenen yaratıcı fikirler ortaya koyarken hem iş ortaklarımızın hem de ekibimizin arkasında durmaktan mutluluk duyacağı, etki alanı geniş işler üretmeyi amaçlıyoruz. İşte bu yüzden her zaman en iyinin arayışındayız.

0 +

Proje

0 +

Müşteri

0 cl

Günlük tüketilen kahve miktarı

0 +

Revize

Yorumlar

Bizim için kim, neler söyledi ?

Kendileri hakkında söylenecek çok şey var, onlardan dinlemenizi tercih ederim.

Savaş Toraman
Savaş Toraman
Maltepe Belediye Başkan Adayı

Ribat Panel’de yaptığımız çalışmalarda güzel işler çıkardık, yeni fikirler ve değişik bakış açısıyla firmamıza renk kattılar.

Barkan Uluışık
Barkan Uluışık
Ribat Grup Yönetim Kurulu Üyesi

Our trusted client

We have show that some of our best partners ho all beside us